Süre: 3 Gece
Yer: Roma
Fiyat: 549 Euro
Talep Gönder!

FLASH PROMOSYON

KURBAN BAYRAMI

ROMA

Türk Hava Yolları Tarifeli Seferi ile…

30 Ağustos 2017 hareket… 3 Gece

 1.Gün İSTANBULROMA

Sabiha Gökcen Dış Hatlar Terminali THY kontuarı önünde saat 07.30’da hazır bulunulması. Bagaj ve bilet işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın TK 1837 sefer sayılı uçuşu ile saat 10.55’te Roma’ya hareket ve yerel saat ile 12.45’te varış ve varışımıza istinaden otele transfer ve odaların alınmasına kadar serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek olan Roma Gece turuna katılabilirler (35 Euro).

2.Gün     ROMA

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek olan Roma ikonları ve Vatikan turu (55 Euro). Urbs caput mundi yani “Dünyanın merkezindeki kent” olarak adlandırılan Roma; sanat,tarih, müzik, alışveriş, güneş ve yemekleri ile karşınıza çıkan, antik dönemden Rönesans’a uzanan farklı stillerdeki binalarıyla sizi tarihte bir yolculuğa çıkarıyor. Mimarların birbiriyle yarışarak ortaya koyduğu eserler her mevsim binlerce turisti şehre çekerken, Roma tüm güzelliği ve estetiğiyle bu kalabalıkları bile insanı boğmadan taşıyabiliyor. Turumuzda Avrupa Medeniyeti’ne şekil vermiş, 23 asırlık tarihe tanıklık eden imparatorluk şehri Roma’da önce şehrin sembolü haline gelen ve Roma İmparatorluğu boyunca gladyatör dövüşlerine ev sahipliği yapmış antik tiyatro Colosseum, imparatorluk zamanında şehrin tören merkezi olan Roma Forumu, efsaneye göre içine para atanın tekrar Roma’ya geleceğine inanılan Aşk Çeşmesi, sokak sanatçılarıyla meşhur İspanyol Merdivenleri, Vatikan (San Pietro), görülecek yerler arasındadır. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelimizde.

3.GünROMA

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu eden misafirlerimiz ile ekstra olarak düzenlenecek olan Napoli & Pompei & Outlet turu (85 Euro). Margarita pizzasının ana vatanı olduğu söylenen ve İtalya’nın en büyük 3. Şehri olan Napoli’de Garibaldi meydanı, Via Toledo ve bu ikisinin arasında kalan kısmı olan Centro Storico diye adlandırılan şehrin en eski denebilecek semti gezilecek yerler arasındadır. Napoli şehir turumuz sonrasında, Dünyanın en ünlü arkeolojik alanlarından biri olan Pompei görülecektir. Pompei M.S. 79’da patlayan ve şehri yok eden Vezüv Yanardağı’nın eteklerinde uzanmaktadır. Arkeologların 1748 yılında uzun süren kazıları sonucu, şehir tüm canlılığıyla ortaya çıkarılmıştır. Görülecek yerler arasında Bazilika, Forum, fauna evi, restoranlar, hamamlar, ekmek fırınları yer almaktadır. Tur sonrası otelinize transfer. Geceleme otelimizde.

4.GünROMA – İSTANBUL

Sabah kahvaltının ardından rehberimizin belirleyeceği saatte dönüş yolculuığumuz için Roma Havalimanı’na transfer. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Hava Yolları’nın TK 1838 sefer sayılı uçuşu ile saat 13.45‘de İstanbul’a hareket, yerel saat ile 17.15’ te İstanbul’a varış ve turumuzun sonu

 

3* Aurora Garden Hotel vb.

(Yarı Merkezi)

( İstanbul’dan İstanbul’a )

2 ve 3 Kişilik

Oda / Kişi başı

Tek Kişilik

Oda Farkı

3 – 12 Yaş

Çocuk

0 – 2 Yaş

Çocuk

30 Agustos 2017 549 Euro 120 Euro 499 Euro 150 Euro

 

4* BV Oly Hotel vb.

(Yarı Merkezi)

( İstanbul’dan İstanbul’a )

2 ve 3 Kişilik

Oda / Kişi başı

Tek Kişilik

Oda Farkı

3 – 12 Yaş

Çocuk

0 – 2 Yaş

Çocuk

30 Agustos 2017 599 Euro 120 Euro 549 Euro 150 Euro

 

*** Diğer şehirler ve Kıbrıs için bağlantı detaylarını ve fiyatlarını sorunuz…
***  Italya otel standartları T.C. otel standartlarının altındadır.
 

***Programda belirtilen iç hat bağlantı saatleri havayolunun tarifesinde bulunan örnek saatler olup, tüm uçuş detayları ve iç hat bağlantı saatlerinin turdan 48 saat önce teyit edilmesi zorunludur.

*** Otellerinin Giriş saatleri 15:00 – 17:00 arası  / Çıkış saatleri  10:00 – 12:00 arasındadır.

 FİYATLARIMIZA DAHİL OLAN SERVİSLERİMİZ

— Türk Havayolları ile İstanbul (SAW) – Roma (FCO)– İstanbul (SAW) gidiş dönüş uçak bileti —Havaalanı vergileri ve servisleri bedeli, —Belirtilen kategori otellerde 3 gece oda kahvaltı bazında konaklama, — Havalimanı – otel – havaalanı transferleri,

—Tur Andiamo profesyonel rehberlik hizmetleri  — Otel vergileri & Turist şehir vergileri.

 

FİYATLARIMIZA DAHİL OLMAYAN SERVİSLERİMİZ

— Vize ücreti ve servis bedeli (120 Euro ) — Seyahat Sağlık Sigortası (10 Euro)  — Ekstra turlar ve kişisel harcamalar,  — Yurt dışı çıkış vergisi, 15 TL — İsteğe bağlı şoför bahşişleri (kişi başı 5 Euro )

 

F