Süre: 3 Gece 4 Gün
Yer: BELGRAD
Fiyat: 249 EURO
Talep Gönder!

BELGRAD

Beyaz Şehir

3 GECE – 4 GÜN

Vizesiz !!

19 Ocak , 26 Ocak , 2 Şubat , 9 Şubat , 16 Şubat , 23 Şubat , 2 Mart, 9 Mart , 16 Mart , 23  Mart , 30 Mart, 6 Nisan , 13 Nisan , 4 Mayıs , 11 Mayıs….

3 Gece 4 Gün

Türk Havayolları İle

1.Gün: İstanbul – Belgrad

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar gidiş terminalinde siz değerli konuklarımızla saat 17:00’da buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerini takiben, saat 19:35’de Türk Havayollarına ait TK1083 sefer sayılı uçağıyla Belgrad’a hareket. Yaklaşık 1 saatlik yolculuğun ardından saat yerel saatle 19:15’de Belgrad’a varış. Varışımız ile Otelimize doğru hareket ediyoruz.. Dileyen misafirlerimiz yerel restoranda ekstra olarak gerçekleştirilecek olan Sırp Müziği gecesi akşam yemeğine katılabilirler. Daha sonrasında ise Avrupa’nın en meşhur gece hayatı ile ün kazanan Belgrad gecelerinde kendilerini kaybedebilirler. Geceleme Belgrad’da otelimizde.
2.Gün: Belgrad – Tuna-Sava Tekne Turu

Otelimizde yapacağımız kahvaltıdan sonra Belgrad şehir turumuzu yapmak için yola çıkıyoruz . Beyaz Şehir anlamına gelen, Kanuni Sultan Süleyman tarafından ele geçirilen Belgrad panoramik turumuz sırasında Osmanlı eseri olan Kalemegdan (Kale Meydanı), Mora Fatihi Damat Ali Paşa Türbesi, Mehmet Paşa (Sokullu Mehmet Paşa) Çeşmesi, Belgrad galibi heykeli, Fikirbayır, Stambol (İstanbul) Kapısı, Askeri Müze, Saat Kapı ve Müzesi, Nebojsa Kulesi, Sava ve Tuna nehirlerinin birleştiği nokta, Bayraklı Camii, Osmanlı’ya karşı isyanı başlatan yer olan Çukurçeşme, meşhur kafe ve dükkanlarıyla ünlü Knez Mihalijova sokağı, Skadarlija sokağı, St.Sava Kilisesi, Cumhuriyet Meydanı görülecek yerlerdendir. Tur sonrasında serbest zaman , arzu eden misafirlerimiz, rehberinizin ekstra düzenleyeceği Tuna-Sava nehirleri tekne turuna katılabilirler. Tekneyle başladığımız turda, Belgrad’ı Sava ve Tuna nehirlerinin birleştiği noktadan görkemli bir manzarayla eşliğinde geziye başlıyoruz. Gezi boyunca, Belgrad Kalesi, Kale Meydan, Ortodoks Kilisesi ve çok sayıda köprü altından geçerek ünlü Belgrad tarihine ait hikâyelerin anlatıldığı görkemli bir turun devamında Ada Ciganlija, Büyük Savaş Adası’nın yanından geçerek kente ait muhteşem manzaralara tanık olacaksınız.1,5 saatlik tekne turundan sonra otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
Tuna-Sava Nehirleri Tekne Turu: 25 Euro

3.Gün: Belgrad

Sabah kahvaltısı sonrası Novi Sad – Sremski Karlovci turumuzu gerçekleştiriyoruz Novi Sad’a gitmek için özel aracımızla yola çıkıyoruz. İlk durağımız Sremski Karlovci. Bu güzel kasabada 1699’da 72 gün süren görüşmeler sonrası Osmanlı Devleti ile Avusturya-Macaristan-Venedik ve Polonya arasında Karlovac Barış Anlaşması imzalanmıştır. Ziyaretimizde anlaşmanın imzalandığı 4 kapılı mekanı ve burası dışında meydan, Dört Arslan Çeşmesi, tarihi Ortodoks ve Katolik kiliseleri göreceğimiz yerlerdendir. Kahve molası sonrası yolumuza devam ediyoruz ve yol üzerinde Petrovaradin Kalesi’nde Belgrad Kapısı, Saatkule, yukarı şehir, Uzun Kışla, Leopold Kapısı’nı göreceğiz. Ardından Novi Sad’a varıyoruz. Voyvodina, Sırbistan’ın kuzeyindeki multi etnik bir eyalettir. Ekonomik olarak Sırbistan’ın en gelişmiş bölgesidir ve başkenti Novi Sad’tır. Varışımıza takiben turumuza başlıyoruz. Burada yapacağımız yürüyüş turu sırasında Özgürlük Meydanı, Halk Tiyatrosu, Tuna sokağı ve sahili, Svetozar Miletiç Heykeli, Katolik Katedrali, Ortodoks Aya Yorgi Katedrali, Aya Nikola Kilisesi ve Sinagog panaromik olarak görülecek yerler arasındadır. Serbest zamanın ardından turumuzun bitimiyle beraber otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
Tam Gün Novi Sad & Sremski Karlofça Turu 55 Euro

4.Gün: Belgrad – İstanbul

Sabah kahvaltısı sonrası odaların boşaltılması ve rehberimizin belirleyeceği buluşma saatine kadar serbest zaman. Buluşma saatinde özel aracımızla havalimanına transfer. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Türk Havayollarına ait TK1082 sefer sayılı uçağı ile saat 09:10’da İstanbul’a hareket. Yaklaşık 1 saatlik yolculuğun ardından İstanbul Atatürk Havalimanı’na saat 13:00’da varış ve turumuzun sonu. Bir sonraki gezimizde buluşmak dileğiyle…

Fiyata Dâhil Olan Hizmetler

Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul – Belgrad gidiş/dönüş ekonomi sınıfı uçak biletleri

Havalimanı vergileri

Belgrad’da seçilen otelde 3 gece konaklamalar

Sabah kahvaltıları

Özel araçlarla Havalimanı – Otel – Havalimanı transferleri

Panoramik Belgrad şehir turu

Türkçe rehberlik hizmeti

19 Ocak , 26 Ocak , 2 Şubat , 9 Şubat , 16 Şubat , 23 Şubat , 2 Mart, 9 Mart , 16 Mart , 23  Mart ,

NORMAL SEZON FİYATLARIDIR 3* Elegance Otel vb.
İKİ / ÜÇ KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI 249 EURO

0-2 Yaş 150 Euro | Tek Kişi Farkı + 85 EURO

 

NORMAL SEZON FİYATLARIDIR 4* Queen Astoria vb. ( Merkez )
İKİ / ÜÇ KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI 279 EURO

0-2 Yaş 150 Euro | Tek Kişi Farkı + 100 EURO

 

 

30 Mart, 6 Nisan , 13 Nisan , 4 Mayıs , 11 Mayıs

 

NORMAL SEZON FİYATLARIDIR 3* Elegance Otel vb.
İKİ / ÜÇ KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI 279 EURO

0-2 Yaş 150 Euro | Tek Kişi Farkı + 85 EURO

 

NORMAL SEZON FİYATLARIDIR 4* Queen Astoria vb. ( Merkez )
İKİ / ÜÇ KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI 309 EURO

0-2 Yaş 150 Euro | Tek Kişi Farkı + 100 EURO

Fiyata Dâhil Olmayan Hizmetler

Yurt dışı çıkış harcı bedeli

Seyahat sağlık sigortası

Kişisel harcamalar

Ekstra turlar

3* Compass River Boat otel Tuna nehrinin üstünde bir tekne otelidir odaları 11 m2 büyüklüğündedir otelin teras katında yaz aylarında havuz ve roof bar bulunmaktadır.

ÖNEMLİ BİLGİLER

Çocuk fiyatları; 2 yetişkinle aynı odada 3. kişi olarak konaklamaları halinde uygulanır.
Üç Yataklı odada; 3. yatak ilave yatak olup, açılır – kapanır yatak şeklindedir ve diğer 2 yatakla aynı konfora sahip değildir.
Şehirlerarası varış saatine göre, geç varışlarda panoramik şehir tanıtım turu, ertesi gün yapılır.
Acentemiz  kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

Uçak saatleri havayolunun belirttiği şekilde değişiklik gösterebilir bu konu tamamı ile havayolu ile ilgilidir.

Rezervasyon esnasında koltuk numarası sözü veya garantisi verilemez.

Yurtdışı çıkışlarınızda ve girişlerinizde problem yaşamamak için pasaportunuzun seyahat bitiminden itibaren 6 ay geçerlilik süresi olmalıdır.
Ne zaman yapılırsa yapılsın iptal durumunda sigorta ücretleri iade edilmez.

Tur iptali tur hareketine 22 Gün kalaya kadar ücretsiz şekilde yapılabilir daha az kalan süreler için iade miktarı havayolu ve otel şartlarına göre oluşacaktır.
Programlarda belirtilen gezilerin günleri yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen geziler yapılmaz. Bu gezilerin yapılamamasından Acentemiz  sorumlu tutulamaz. Acentemiz  gezi programlarına kayıt yaptırmış kişiler bu maddeleri okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Araçlarımız katılım sayısına göre değişkenlik göstermekte olup 1-4 kişiye kadar binek araç 5-12 kişiye kadar Mercedes Vito 27 kişiye kadar İSUZU TURQUOİSE, 46 kişiye kadar Mercedes Benz Tourismo veya Mercedes Benz TRAVEGO yüksek model lüks araçlar ile gerçekleştirilmektedir.

Acentemiz  misafirlerine haber vermek koşulu ile turu iptal etme/tarih değişikliği yapma hakkına sahiptir.  Yeterli sayıda katılım sağlanmayan programlarda turu önceden haber vermek kaydı ile iptal hakkı Acentemizde saklıdır. Turun iptali durumunda Acentemiz iptalini bizzat bildirmek zorundadır. Yasal süreç olduğundan tazminat hakkı yoktur.

PS